درباره ما

درباره ما

برند لندی در سال ۱۳۹۵ باهدف تولید محصولات پلیمری خانگی از قبیل کیسه‌زباله، کیسه فریزر، سفره یکبار مصرف، سیم و پدظرفشویی، دستمال چندمنظوره , و دستکش های یکبار مصرف ثبت و به بازار مصرف معرفی گردید. محصولات این برند با بهره‌گیری از تکنیک‌های روز دنیا و تکنولوژی دقیق و رویکرد مبتکرانه با کیفیتی بالا در “شرکت آروین پلاست هکمتانه” یکی از شرکتهای تابعه هلدینگ سپهرپلاستیک پدیده تولید می‌گردد. پیشگیری و کاهش آلاینده‌های زیست‌محیطی و پیروی از قوانین و مقررات زیست‌محیطی مرتبط با تولید محصول از اهداف اصلی این برند می‌باشد.

چشم انداز ما

چشم‌انداز استراتژیک ما رشد کیفی محصولات و خدمات و افزایش رضایت مشتریان بوده و برای دستیابی به این دیدگاه بر چهار اصل متمرکز می‌باشد.

  • از طریق شناسایی و برآورده سازی نیازها و خواسته‌های بالفعل و بالقوه مشتریان فراتر از انتظار آن‌ها گام برداریم.
  • ادامه سرمایه‌گذاری در فن‌آوری‌های پیشرو در این صنعت
  • افزایش میزان دانش, مهارت و توسعه بینش کارکنان و تلاش در جهت توانمندسازی آنان به‌عنوان باارزش‌ترین سرمایه‌های سازمان • پیشگیری, کنترل و کاهش آلاینده‌های زیست‌محیطی و پیروی از قوانین و مقررات زیست‌محیطی مرتبط

ماموریت

شرکت آروین پلاست هکمتانه با اعتقاد راسخ به مشتری‌ مداری و تعهد کامل نسبت به مسئولیت های اجتماعی و با بهره مندی از سرمایه های انسانی و فن‌آوری‌های اثربخش، بر آن است تا نیازهای رقابتی بازار و جامعه در صنعت پلاستیک را با کیفیتی مطلوب و رضایت بخش پاسخ دهد. همدلی و کار تیمی، خلاقیت و نوآوری, امید و سخت‌کوشی و یادگیری و بهبود مستمر، به‌عنوان ارزش های محوری این شرکت در مسیر تعالی و رهبری بازار قلمداد شده و تمام هم‌وغم خود را برای ترجیح و انتخاب دائم و مستمر مشتریان خود به کار می‌بندد.